Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Cena:

Producent:

Opcje dodatkowe:

L-Tryptophan

L-tryptofan to jeden z niezbędnych aminokwasów odgrywających niezwykle ważną rolę w naszym organizmie. Tryptofan jest przede wszystkim prekursorem serotoniny, powszechnie nazywanej hormonem szczęścia. To także budulec białek i peptydów, a także neuroprzekaźników. Deficyt tej substancji może zatem znacząco wpływać na samopoczucie, zdrowie oraz ogólną jakość życia.

Strona:

z 1

Kenay L-Tryptofan 440mg 60kaps - suplement diety

Kenay L-Tryptofan 440mg 60kaps - suplement diety

33,95 zł 39,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 36,45 zł
-7%

Strona:

z 1

L-tryptofan – Twoje źródło dobrego życia

Naturalne suplementy zawierające l-tryptofan to jeden z ważniejszych elementów zdrowego trybu życia. Niedobór wspomnianej już serotoniny znacząco wpływa na obniżenie komfortu codziennego funkcjonowania. Wśród najczęstszych objawów deficytu należy wspomnieć: zaburzenia nastroju, bezsenność, problemy z łaknieniem, chwiejność emocjonalną, a także ataki paniki. 

Sklep z suplementami Fit-zone przygotował specjalną ofertę preparatów z l-tryptofanem. Warto je włączyć do codziennej diety, szczególnie gdy:

 ∙ czujesz zmęczenie, 
 ∙ żyjesz w ciągłym stresie,
 ∙ czujesz rozdrażnienie,
 ∙ masz problemy z zasypianiem,
 ∙ nie masz motywacji.

Co więcej, l-tryptofan łagodzi bóle miesiączkowe (w szczególności obniża poziom napięcia przedmiesiączkowego), a także wspomaga funkcje seksualne. Co więcej, preparat nie tylko ułatwia zasypianie, lecz także poprawia jakość i rytm snu (często łączony jest z melatoniną również dostępną w sklepie). Warto przy tym pamiętać, że kluczową rolę odgrywa oczywiście zdrowa i różnorodna dieta. Do syntezy serotoniny potrzebne są również inne substancje, takie jak: witamina B6, kwas askorbinowy, czy magnez. 


Jak zmieni się Twoje życie przy suplementacji l-tryptofanu?

L-tryptofan to przede wszystkim sposób na zdrowy sen. Co więcej, regularne przyjmowanie sprawdzonych preparatów wpływa na odprężenie, a także usprawnia pracę układu pokarmowego. A przecież nie od dziś wiadomo, że jelita to drugi mózg człowieka. To także idealne suplementy dla osób aktywnych fizycznie. Aminokwasy dla sportowców, w tym właśnie l-tryptofan, pomagają poprawić regenerację powysiłkową. 

Wszystkie suplementy diety dostępne na naszej stronie są całkowicie bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu, który w połączeniu ze zbilansowaną dietą, znacznie wpłynie na Twój komfort życia.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty