Koszyk 0
menu brands search

Akcesoria

Pokaż produkty producenta:
AeroPress, Bialetti, Hario, Rhino, Urnex

Akcesoria


Zaparzanie kawy ze świeżych ziaren to ulubiony rytuał wielu z nas. Wspaniały aromat i głęboki smak sprawiają, ze takiego napoju nie można porównać z żadnym innym. Pobudzające właściwości kofeiny pozwalają osiągnąć lepsze skupienie i energię do działania. Aby przyrządzić kawę o intensywnym smaku i zapachu, która działa na zmysły i orzeźwia umysł, możemy sięgać po różne metody, zarówno tradycyjne, jak alternatywne. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria do kawy dla użytkowników ekspresów ciśnieniowych, a także dla osób poszukujących innych rozwiązań.
Oferta obejmuje zaparzaczce, kawiarki, spieniarki do mleka, oraz młynki do ziaren, które pozwolą przygotować ulubiony napój. W tej samej kategorii dostępne są również akcesoria i części do ekspresów, kawiarek oraz zaparzaczy, uszczelki, filtry, preparaty odkamieniające i oczyszczacze do ekspresów (płyny tabletki, granulaty).

Kawiarki, zaparzacze, akcesoria do kawy


Kawa czarna, espresso, latte, americano, flat white, to tylko niektóre z naszych ulubionych rodzajów pobudzającego napoju kofeinowego. Aby przyrządzać je w domowym zaciszu, można skorzystać z różnych metod. Niektóre wymagają użycia droższego i zajmującego dużo miejsca sprzętu, do innych wystarczy niewielki gadżet, który zmieści się każdej w kuchennej szafce. W naszym sklepie znajdą Państwo funkcjonalne innowacyjne wyposażenie do zaparzania kawy. Spośród dostępnych produktów warto wymienić m. in. Aeropress łączący zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, a także dripper do metody przelewowej. Oferujemy markowe wyposażenie, akcesoria Hario, Bialetti, Urnex, Rhinoware, Aerobie i innych producentów.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty