Koszyk 0
menu brands search

Pellini

Pellini to rodzinna firma, która rozpoczęła swą działalność w 1922 roku. Wypalaniem kawy zajmuje się od 1947 roku. Przez ten czas marka zyskała popularność wśród amatorów zrównoważonych kaw wysokiej klasy. MIeszanki Pellini są obecnie znane w 30 krajach świata. To co wyróżnia markę, to najlepsze ziarna, staranna selekcja oraz prawdziwa pasja do arabiki. Wszystkie kawy tej włoskiej marki powstają w oparciu o oryginalne, sprawdzone receptury, na drodze starannie opracowanego procesu produkcyjnego.

Kawa ziarnista i mielona Pellini

W sklepie Fit-Zone dostępne są najlepsze kawy. W tej kategorii udostępniamy naszym Klientom kawy Pellini. Duży wybór najlepszych produktów w korzystnych cenach. Oferujemy kawy marki Pellini ziarniste i mielone, w różnych opakowaniach. Wśród naszych bestsellerów znajdują się między innymi Kawa ziarnista Pellini Aroma Oro Gusto Intenso o intensywnym smaku, wyjątkowa Espresso Bar Vivace czy też Kawa ziarnista Pellini La Crema del Caffe z wysoką zawartością kofeiny. Poniżej dostępna jest także Kawa ziarnista i mielona Pellini Top, uważana na polskim rynku za najlepszą odmianę espresso – do kupienia w opakowaniu standardowym lub w eleganckiej praktycznej puszce. Jeśli chodzi o kawy mielone, polecamy naszym Klientom Pellini n 42 Tradizionale oraz n 1 Espresso Vellutato – ciekawe kompozycje wysokiej jakości ziaren arabiki z domieszką energetycznej robusty.

Kawa Pellini w sklepie Fit-Zone

Jeśli szukasz wysokiej klasy kawy premium, Pellini to doskonały wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kaw ziarnistych oraz mielonych jednej z największych i najznamienitszych włoskich palarni. Kawa ziarnista Pellini to wyjątkowy aromat i bogactwo nut smakowych każdego dnia. Zamów swoją ulubioną mieszankę w Fit-Zone.pl. Oferujemy szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty