Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Suplementy diety na sen

Bezsenność to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz więcej osób. Problemy z zasypianiem, przebudzanie się mogą wyniszczać organizm, prowadząc do poważnych zaburzeń psychicznych. Niestety tempo życia i stres nie pomagają w odpoczynku, dlatego warto sięgnąć po suplementy na sen. Roślinne preparaty na bazie roślinnych składników wyciszają organizm, ułatwiają zasypianie, a tym samym wspomagają regenerację. 

Pokaż produkty producenta:
KenayAG, Medverita, Nutrivi

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Naturalne suplementy diety na sen


Sen jest niezbędnym elementem życia każdego człowieka. Pozwala na regenerację, dlatego problemy z zasypianiem mogą spowalniać rekonwalescencję podczas chorób. Co więcej, brak snu przyczynia się do rozwoju wielu chorób o podłożu psychicznym. 


Przyjmuje się, że człowiek potrzebuje około 8 godzin snu, by normalnie funkcjonować przez cały dzień. Jeżeli nie jesteśmy w stanie odpocząć w tym czasie, warto wspomagać się odpowiednimi preparatami. Wybierając naturalne suplementy na lepszy sen, należy korzystać ze sprawdzonych źródeł. Sklep z suplementami przygotował zestawy preparatów przebadanych przez niezależne laboratoria. Są one oparte na bazie substancji roślinnych, nie zawierają konserwantów ani barwników.


Jak działają suplementy na regenerację i sen?


Suplementy na spanie bardzo często zawierają melatoninę, czyli hormon naturalnie wytwarzany przez organizm człowieka po zapadnięciu zmroku. Osoby borykające się z bezsennością czują się zmęczone, ale nie są w stanie zasnąć, co powoduje frustracje i dodatkowe zmęczenie. W takiej sytuacji pomagają preparaty zawierające właśnie ten środek. Co więcej, suplementy na dobry sen to kompozycje roślinne, które wyciszają organizm i obniżają poziom stresu. Stanowią dobrą bazę do tego, by zregenerować organizm podczas odpoczynku. 


Naturalne suplementy poprawiające jakość snu sprawdzają się u osób w każdym wieku. Mogą je przyjmować kobiety w okresie menopauzy, osoby pracujące i uczące się, a także seniorzy. Tylko w niektórych przypadkach lepiej zrezygnować ze specyfików (dotyczy to szczególnie  kobiet w ciąży i karmiących mam).

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty