Koszyk 0
menu brands search

Zdrowe oczy

Pokaż produkty producenta:
Aliness, Aura Herbals, ForMeds, Holistic, KenayAG, Swanson, Swedish Nutra, YANGO

Ostrość widzenia oraz odpowiednie nawilżenie oka decydują o jakości życia. Wpływają na komfort podczas pracy, jazdy samochodem i przy wykonywaniu wszystkich codziennych czynności. Często długie godziny spędzane w klimatyzowanych pomieszczeniach, przy komputerze, a także nieodpowiednia dieta pogarszają nasze widzenie. Powodują spadek nawilżenia oczu, a także stopniowe pogarszanie się wzroku. Aby temu zapobiegać, warto wzbogacić dietę o cenne składniki – witaminy, związki i minerały, które korzystnie wpływają na zdrowie oczu.
W tej kategorii naszego sklepu dostępne są suplementy diety na zdrowe oczy. Produkty najlepszych marek wyróżniające się dobrymi składami, dużą zawartością cennych składników oraz najlepsza przyswajalnością. Produkty naturalne i ekologiczne wyróżniające się najwyższą jakością.

Jakie suplementy dla zdrowych oczu?


Z korzystnego wpływu na zdrowie oczu i ostrość widzenia słynie między innymi beta-kroten czyli prowitamina witaminy A. Znajdziemy ją przede wszystkim w marchwi, dyni, brzoskwiniach, a także w ciemnozielonych warzywach liściastych. By wzbogacić dietę w beta-karoten, warto również stosować suplementy takie jak Naturalny BetaKaroten polskiej marki Aliness .
Na zdrowie oczu korzystnie wpływają również karotenoidy takie jak luteina, zeaksantyna i astaksantyna. Są to naturalne barwniki roślinne należące do przeciwutleniaczy. Karotenoidy zapobiegają uszkodzeniom oczu wywołanym przez światło, chronią przed stanami zapalnymi, łagodzą zmęczenie oczu, zmniejszają ból i suchość wywołane między innymi pracą przy komputerze. W naszym sklepie dostępne są suplementy takie jak między innymi luteina marki Swanson oraz Aliness, a także astaksantyna Bioastin od Kenay.
Oferujemy także kwasy omega i witaminy korzystnie wpływające na zdrowie oczu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. Zapewniamy szybką wysyłkę, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty