Koszyk 0
menu brands search

Vergnano

Kawy Vergnano

Caffè Vergnano to najstarsza włoska palarnia kawy. Firma została założona w 1882 roku, jako mała apteka u podnóża wzgórz Turynu, i przez cztery pokolenia była rozwijana przez rodzinę Vergnano. Po zakupie plantacji kawy w Kenii firma rozpoczęła intensywny rozwój. Przeszła drogę od małego sklepiku do ponad 70 kawiarni w 19 krajach na świecie. Dzięki prawdziwej pasji i zaangażowaniu rodzina Vergnano szybko zgłębiła sekrety tworzenia, palenia i sprzedaży mieszanek kawy. Mimo zdobytego doświadczenia, twórcy Caffe Vergnano stale poszukują nowych inspiracji. Kawy tej marki to połączenie najlepszych surowców i wnikliwie kontrolowanej produkcji. Dzięki tradycyjnemu powolnemu paleniu wydobywany jest pełny, wykwintny smak i aromat ziaren. Wolne prażenie, od samego początku aż po dziś dzień, jest wyznacznikiem jakości Caffè Vergnano i znakiem rozpoznawalnym najlepszych kaw premium. Firma pozostaje wierna najlepszym tradycjom, a jednocześnie jest jedną z najbardziej awangardowych i dynamicznych palarni kawy.

Kawa ziarnista vergnano Gran Aroma

Jedną z chętnie wybieranych mieszanek arabiki jest kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma, połączenie 60% arabiki i 40% robusty. Jest to doskonała kompozycja smakowa dla wszystkich koneserów mocnej kawy i kremowej konsystencji. Kawa ziarnista Gran Aroma ma również przyjemny czekoladowy posmak oraz charakteryzuje się brakiem kwasowości i wyczuwalną ostrością. Jest przeznaczona do ekspresów przelewowych i wszelkich innych sposobów parzenia. Ciemny stopień palenia i wysoka zawartość kofeiny sprawiają, ze jest to arabika z charakterem, która doskonale pobudza i działa na zmysły intensywnym aromatem.

Kawa Vergnano w sklepie Fit-Zone

W sklepie internetowym Fit-Zone dostępne są najlepsze kawy klasy premium. W tej kategorii można znaleźć wyśmienite oryginalne produkty Vergnano, dostępne w konkurencyjnej ofercie cenowej. Polecamy między innymi klasyczną Caffe Vergnano Gran Aroma, chętnie wybieraną przez Klientów poszukujących prestiżowych produktów. Jest to doskonale skomponowana mieszanka arabiki i robusty o intensywnym smaku, kremowej konsystencji i czekoladowym posmaku. Kawa Vergnano Gran Aroma nadje się do ekspresów przelewowych, automatycznych i kawiarek domowych typu moka.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty