Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Cena:

Opcje dodatkowe:

Suplementy diety Aliness

Aliness to polska marka, której właścicielem jest firma Medicaline posiadająca własny produkcyjny i zaplecze rozwojowo-badawcze. Jest to jedna z nielicznych polskich marek z tak bogatym parkiem technologicznym oraz magazynem surowców. Produkty Aliness spełniają najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania oparte na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP. W skład oferty wchodzą suplementy diety łatwe do stosowania, o wysokiej biodostępności i szybkiej wchłanialności substancji czynnych. Substancje zawarte w preparatach wyróżniają się najwyższą jakością. Produkty nie zawierają szkodliwych dodatków ani alergenów. Dzięki szybkiej wchłanialności substancji czynnych wykazują skuteczne działanie.

Najwyższa jakość suplementów Aliness

Suplementy Aliness są ekologiczne i naturalne. Surowce do ich produkcji są pozyskiwane z upraw, podczas których nie używa się nawozów sztucznych, pestycydów ani chemicznych środków ochrony roślin. Składy nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Oferta obejmuje wyłącznie produkty tzw. clean label, wolne od jakichkolwiek zbędnych składników. W produkcji kapsułek nie stosuje się plastyfikatorów ani szkodliwych dodatków,a skłądy są wolne od alergenów. Suplementy Aliness mogą być stosowane przez osoby z nietolerancją glutenu oraz laktozy.

Aliness w sklepie Fit-zone.pl

W sklepie internetowym Fit-zone.pl dostępne są najwyższej jakości suplementy diety pochodzące z ofert krajowych i zagranicznych marek. W tej kategorii oferujemy produkty marki Aliness, które spełniają najwyższe wymagania świadomych konsumentów. Suplementy diety Aliness, witaminy i minerały, przyczyniają się do lepszego funkcjonowania układu odpornościowego, wspierają organizm na wielu płaszczyznach, dodają energii oraz stanowią cenne uzupełnienie diety osób aktywnych fizycznie.

Strona:

z 7

Next

Strona:

z 7

Next

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty