Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Suplementy z jodem

Suplement jodu w kapsułkach i tabletkach wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Ten niezwykle ważny dla ludzkiego organizmu pierwiastek musi być dostarczony z zewnątrz, ponieważ nasze ciało go nie produkuje. Dlatego nasz sklep z suplementami przygotował zestawy preparatów zawierających jod. 

Strona:

z 3

Next

Aura Herbals Spirulina w tabletkach 600 tabletek

Aura Herbals Spirulina w tabletkach 600 tabletek

26,91 zł 29,90 zł

-10%
Jodavit 250ml - suplement diety

Jodavit 250ml - suplement diety

55,00 zł

Kenay Dr Mercola JOD 30kaps IODINE - suplement diety

Kenay Dr Mercola JOD 30kaps IODINE - suplement diety

59,75 zł 62,00 zł

-4%

Strona:

z 3

Next

Dlaczego jod jest tak ważny?


Jod odgrywa niezwykle ważną rolę w organizmie człowieka. To właśnie ten pierwiastek bierze udział w produkcji hormonów takich jak tyroksyna i trójjodotyronina. Dzięki tym substancjom mogą przebiegać różnorodne procesy metaboliczne. Jest to też pierwiastek śladowy. Oznacza to, że chociaż nasze ciało nie potrzebuje go w dużych ilościach, to jego brak ma ogromny wpływ na zdrowie. Dlatego oferujemy przebadane suplementy diety z jodem organicznym.


Niedobór jodu


Spadek jodu objawia się znacznym przybieraniem na wadze. Człowiek czuje się pozbawiony energii, ma problemy z koncentracją i przyswajaniem nowych informacji. Pojawiają się problemy z funkcjonowaniem tarczycy (np. jej niedoczynność). Co więcej, niedobór pierwiastka widoczny jest także na skórze, która staje się sucha, zaczerwieniona, skłonna na uszkodzenia. Innym skutkiem deficytu jodu u dzieci jest zahamowanie rozwoju intelektualnego. 


Suplementy diety z jodem


Tabletki z jodem na tarczycę to często jedyny sposób, by dostarczyć organizmowi potrzebnych substancji. Minerały w tabletkach, czyli naturalne suplementy, stanowią świetną formę wspomagania zdrowia. Suplementy z jodem wspomagają funkcjonowanie układu nerwowego, chronią przed powstawaniem stanów zapalnych, a także pomagają neutralizować toksyny. 


Oferujemy szeroką gamę preparatów z jodem w różnych cenach. Są to preparaty przebadane i dopuszczone do użytku. Aby ich przyjmowanie było skuteczne, należy zapoznać się z zaleceniami producentów. Warto także skonsultować się z lekarzami, jeśli problemy zdrowotne są bardzo poważne.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty