Koszyk 0
menu brands search

SFD

Pokaż produkty producenta:
HemPoland, SFD

Historia firmy SFD S.A. sięga końca lat 90, kiedy to dotychczasowy właściciel firmy, Mateusz Pazdan, pasjonat aktywności fizycznej, dostrzegł lukę w internetowych grupach dyskusyjnych o tematyce sportowej. Zauważył potrzebę stworzenia w Internecie miejsca, gdzie ludzie aktywni mogliby rozmawiać ze sobą i wymieniać się doświadczeniami. Tak w 2000 roku powstał pierwszy serwis oraz pierwsze autorskie forum dyskusyjne SFD, dedykowane głównie zwolennikom kulturystyki amatorskiej..

Na kanwie zdobytych doświadczeń oraz pasji założyciele forum postanowili poszerzyć swoją działalność o sprzedaż suplementów diety. Dobrze wiedzieli, jakich produktów oczekują sportowcy i amatorzy aktywnego trybu życia. Tak powstała oferta suplementów diety SFD.

Obecnie podstawowym obszarem działalności SFD jest dystrybucja wysokiej jakości odżywek, suplementów i akcesoriów dla sportowców. Firma zajmuje się również produkcją własnych suplementów diety pod marką własną SFD. Oferta jest kierowana do osób aktywnych, uprawiających sport, dbających o kondycje fizyczną oraz zdrowy tryb życia.

SFD – suplementy w sklepie Fit-Zone


W sklepie Fit-zone udostępniamy suplementy SFD o szerokim spektrum działania, wykazujące korzystny wpływ na zdrowie całego organizmu. Poniżej znaleźć można między innymi zestawy witaminowe, adaptogeny, minerały i naturalne ekstrakty. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią produktów SFD. Suplementy, witaminy i minerały tej polskiej marki to gwarancja najwyższej jakości oraz dobrej przyswajalności.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty