Koszyk 0
menu brands search

Aura Herbals

Firma Aura Herbals powstała w 2007 roku i od tego czasu zajmuje się tworzeniem zdrowych ekologicznych produktów. Na początku oferta marki skupiała się na produkcji żywności ekologicznej. Z czasem została uzupełniona o suplementy, które pomagają dodatkowo wzbogacać dietę o wszystkie ważne dla zdrowia składniki. Produkty Aura Herbals, suplementy, zioła, zdrowa żywność i inne, są propozycją dla osób dbających o swoje ciało i wewnętrzną harmonię, w zgodzie z naturą. Pozwalają w prosty i bezpieczny sposób uzupełniać jadłospis o cenne składniki aktywne, witaminy oraz minerały.

Aura Herbals, suplementy o prostych składach


Produkty Aura Herbals to unikalne receptury opracowane przez specjalistów i kontrolowane na wszystkich poszczególnych etapach produkcji. Składniki suplementów charakteryzują się wysoką jakością. Aura Herbals współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców z Europy i całego świata. Jednocześnie składy są stosunkowo proste. Producent stara się, by było one był jak najkrótsze, przestrzegając zasady Clean Label, zakładającej maksymalne ograniczenie zbędnych wypełniaczy.

Witaminy w kroplach Aura Herbals dostępne w poniższej kategorii sklepu Fit-Zone nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. W roli przeciwutleniaczy producent używa rozmarynu i naturalnej witaminy E ze słonecznika, a witaminy rozpuszczalne w tłuszczach są dostępne w postaci kropli na bazie oliwy z oliwek. Receptury wykorzystują to, co najlepsze w naturze. Zawierają cenne składniki otaczające nas na co dzień, w wysokich stężeniach.

Suplementy Aura Herbals w sklepie Fit-Zone.pl


W sklepie internetowym Fit-one.pl dostępne są suplementy diety Aura Herbals oraz naturalne produkty pozwalające wzbogacić dietę o cenne dla zdrowia składniki. Nasza oferta jest komponowana w oparciu o najlepsze dostępne na rynku produkty. W kategorii Aura Herbals dostępne są między innymi naturalne ekstrakty w formie wygodnych do przyjmowania kapsułek, błonnik w proszku naturalny, srebro koloidalne w formie toniku lub mgiełki i wiele więcej. Aura Herbals to także naturalny bursztyn kruszony na nalewkę, algi w tabletkach i wiele innych unikalnych, trudnodostępnych w ofertach innych marek produktów.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty