Koszyk 0
menu brands search

Aura Herbals

Firma powstała w 2007 roku i od tego czasu zajmuje się tworzeniem zdrowych ekologicznych produktów. Na początku oferta marki skupiała się na produkcji żywności ekologicznej. Z czasem została uzupełniona o suplementy, które pomagają dodatkowo wzbogacać dietę o wszystkie ważne dla zdrowia składniki. Produkty marki, suplementy, zioła, zdrowa żywność i inne, są propozycją dla osób dbających o swoje ciało i wewnętrzną harmonię, w zgodzie z naturą. Pozwalają w prosty i bezpieczny sposób uzupełniać jadłospis o cenne składniki aktywne, witaminy oraz minerały.

Aura Herbals, suplementy o prostych składach

Produkty Aura Herbals to unikalne receptury opracowane przez specjalistów i kontrolowane na wszystkich poszczególnych etapach produkcji. Składniki suplementów charakteryzują się wysoką jakością. Aura Herbals współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców z Europy i całego świata. Jednocześnie składy są stosunkowo proste. Producent stara się, by było one był jak najkrótsze, przestrzegając zasady Clean Label, zakładającej maksymalne ograniczenie zbędnych wypełniaczy. Witaminy w kroplach Aura Herbals dostępne w poniższej kategorii sklepu Fit-Zone nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. W roli przeciwutleniaczy producent używa rozmarynu i naturalnej witaminy E ze słonecznika, a witaminy rozpuszczalne w tłuszczach są dostępne w postaci kropli na bazie oliwy z oliwek. Receptury wykorzystują to, co najlepsze w naturze. Zawierają cenne składniki otaczające nas na co dzień, w wysokich stężeniach.

Świece do świecowania uszu Candica Indian Hopi

Oferta Aura Herbals to także oryginalne świece Konchy CANDICA produkowane w stu procentach z naturalnych składników. Są to świece do świecowania uszu, zabiegu z długą tradycją, praktykowanego już przez Indian Hopi. Świecowanie uszu świecami Konchy to zabieg, który głęboko wycisza oraz odpręża całe ciało. Świece wykazują działanie relaksacyjne oraz aromaterapeutyczne. Mają subtelny zapach mchu i paczuli wzbogacony akcentami jaśminu, aloesu i cytrusów, pomarańczy oraz cytryny. Świece Konchy są wykonywane na bieżąco, w ilości zależnej od ilości zamówień, ze świeżego i naturalnego wosku pszczelego.

Suplementy Aura Herbals w sklepie Fit-Zone.pl

W sklepie internetowym Fit-one.pl dostępne są suplementy diety Aura Herbals oraz naturalne produkty pozwalające wzbogacić dietę o cenne dla zdrowia składniki. Nasza oferta jest komponowana w oparciu o najlepsze dostępne na rynku produkty. W poniższej kategorii dostępne są między innymi naturalne ekstrakty w formie wygodnych do przyjmowania kapsułek, błonnik w proszku naturalny, srebro koloidalne w formie toniku lub mgiełki i wiele więcej. Aura Herbals to także naturalny bursztyn kruszony na nalewkę, algi w tabletkach i wiele innych unikalnych, trudnodostępnych w ofertach innych marek produktów.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty