Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Suplementy na menopauzę

Suplementy na menopauzę to pomoc dla każdej kobiety, która przechodzi przez ten trudny czas. W trakcie menopauzy zachodzi wiele zmian w organizmie kobiety, co jest spowodowane stopniowym wygaszaniem aktywności jajników i spadkiem estrogenów. To wszystko może prowadzić do znacznego pogorszenia samopoczucia. Warto jednak pamiętać, że menopauza nie musi kojarzyć się z czymś negatywnym. Aby przejść przez ten nieunikniony etap, zaleca się przyjmowanie odpowiednich preparatów wykazujących działanie zbliżone do estrogenów.
Pokaż produkty producenta:
Aliness, PURELAB

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Objawy menopauzy


Menopauza najczęściej dotyka kobiety po 50. roku życia, chociaż pierwsze objawy mogą pojawić się znacznie wcześniej. Pierwszymi oznakami wkraczania w wiek przekwitania są zaburzenia cyklu miesiączkowania oraz zmiany hormonalne. To właśnie zaburzona gospodarka hormonalna może prowadzić do obniżenia nastroju, złego samopoczucia, drażliwości. Co więcej, dochodzą do tego różnorodne symptomy fizyczne, czyli:


 ∙ uderzenia gorąca, 
 ∙ czerwienienie się skóry i uczucie pieczenia,
 ∙ problemy z zasypianiem,
 ∙ nagłe pocenie się,
 ∙ bóle mięśni i stawów,
 ∙ napady kołatania serca,
 ∙ częste bóle głowy.

Jak sobie radzić z menopauzą?


Sposobem na walkę z objawami menopauzy są naturalne suplementy. Są to preparaty przebadane i bezpieczne, stworzone na bazie ekstraktów roślinnych. To właśnie odpowiednio skomponowane specyfiki pomagają kobietom poradzić sobie z symptomami i zachować równowagę emocjonalną. Sklep z suplementami Fit-zone przygotował dla klientek starannie wyselekcjonowane suplementy diety na menopauzę zawierające np. ekstrakt z czerwonej koniczyny lub owoców niepokalanka pospolitego. Substancje te:


 ∙ łagodzą objawy napięcia przedmiesiączkowego, wpływając na polepszenie samopoczucia,
 ∙ utrzymują równowagę hormonalną,
 ∙ ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Tabletki ziołowe na menopauzę nie zawierają konserwantów ani barwników. To naturalne źródło surowca wspierające kobiecy organizm w trudnym okresie znaczących zmian hormonalnych.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty