Koszyk 0
menu brands search

Swanson

Firma Swanson Health Products powstała w 1969 roku. Różnorodna oferta suplementów tej marki dociera obecnie do milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Jest kierowana do osób świadomie poszukujących zdrowych produktów najwyższej jakości. Założycielem firmy jest Leland Swanson. Naczelne motto marki to dostarczanie suplementów, które będą źródłem cennych składników naturalnych ważnych dla zdrowia. Tym co wyróżnia produkty Swanson – suplementy i witaminy, jest dopracowany skład. Firma Swanson nieustannie pracuje nad jakością wprowadzanych na rynek suplementów diety, a każdy etap produkcji podlega ścisłej kontroli. Firma uzyskała certyfikat jakości GMP, który zapewnia integralność procesu produkcyjnego w przedsiębiorstwie oraz zgodność z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Swanson – suplementy w sklepie Fit-zone

Produkty firmy Swanson to przede wszystkim unikalne receptury oparte w większości na ekstraktach ziołowych i naturalnych składnikach. Dodatkowo marka wprowadza do sprzedaży wysokiej jakości produkty o charakterze witaminowym i mineralny. Wyróżniają się one wysoką biodostępnością, co jest priorytetem, jeśli chodzi o efektywną suplementację. Zapewniają organizmowi cenne składnik niezbędne do utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Naturalna suplementacja z marką Swanson

Suplementy marki Swanson skutecznie pomagają budować odporność każdego dnia. Popularnym elementem oferty jest naturalny koncentrat z aceroli w kapsułkach. Wśród produktów znajdziemy również naturalne antyoksydanty oraz preparaty oczyszczające organizm, spowalniające starzenie, wykazujące działanie przeciwnowotworowe. Producent oferuje również witaminy, minerały i naturalne suplementy pomagające dbać o urodę, zdrowie skóry, włosów i paznokci. Oferta obejmuje również wartościowe preparaty wspomagające dietę osób aktywnych i sportowców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą produkty Swanson, suplementy naturalne, witaminy i minerały. W tej kategorii sklepu internetowego Fit-zone dostępne są między innymi AjiPure® L-glutamina, Acerola, Swanson Folian Quatrefolic i inne cenione przez świadomych konsumentów suplementy Swanson Health Products.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty