Koszyk 0
menu brands search

Dr Jacobs

Dr. Jacob‘s to firma, która została założona przez doktorów medycyny, L.M. Jacoba i K.O Jacoba. Rodzinna działalność szybko zwiększyła swoją skalę. Do Polski produkty Dr. Jacob‘s dotarły w 2009 roku. Szybko zyskały uznanie wśród osób poszukujących suplementów diety wysokiej jakości, zamiast tanich produktów masowych.

Dr. Jacob's łączy naturalne produkty i tradycyjne receptury z najnowszymi zdobyczami wiedzy medycznej. Suplementy zawierają dokładnie wyselekcjonowane składniki pochodzące z różnych krajów Europy, Ameryki Południowej oraz Azji. Ich składy są silnie skoncentrowane i są tworzone dla intensywnego, długotrwałego działania. Zawierają maksymalną ilość składników naturalnych, które podlegają kontroli wewnętrznej, a także są regularnie kontrolowane przez niezależne laboratoria. Utrzymanie najwyższej jakości produktów pozwala na uzyskanie doskonałego działania biologicznego poszczególnych składników.

Dr Jacobs – suplementy naturalne


Wyjątkowy charakter produktów dr Jacob's sprawia, że są one coraz chętniej wybierane przez osoby poszukujące zdrowych suplementów opartych o składniki naturalne. Firma Dr. Jacob’s wprowadziła między innymi rewolucyjną linię produktów odkwaszających, których składy są oparte na na cytrynianach i śladowych ilościach sodu oraz zawierają duże dawki potasu. Instytut Dr. Jacob’s, jako jeden z pierwszych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, zajmuje się także badaniem właściwości zdrowotnych owocu granatu. Firma wprowadza na rynek jedne z najlepszych produktów zawierających go w składzie. Naturalne suplementy diety Dr Jacobs, to produkty, których innowacyjność polega w znacznej mierze na wykorzystywaniu wzajemnego uzupełniania się działania biologicznego poszczególnych składników.

W ofercie Dr. Jacob's dostępne są między innymi wegańskie witaminy o wysokiej przyswajalności, w formie wygodnych do stosowania kropli. Znajdziemy tu także witaminy w formie proszku do przyjmowania bezpośredniego lub mieszania z jogurtem, z musli, koktajlami owocowymi, sokami czy wodą. Dr. Jacob's to różnorodność płynąca z natury. Producent dostarcza szeregu preparatów pozwalających w wygodny, naturalny sposób wzbogacić codzienną dietę w cenne dla zdrowia składniki. Suplementy diety Dr Jacob's to skuteczna, prosta droga do poprawy stanu zdrowia, wykorzystująca naturalne składniki.

Dr. Jacob's w Fit-Zone.pl


Zapraszamy do zapoznania się ofertą suplementów naturalnych Dr. Jacob’s dostępnych w tej kategorii sklepu internetowego Fit-Zone. Poniżej znaleźć można specjalnie opracowane kompleksy witamin w wygodnych do stosowania kroplach, suplementy wegetariańskie w proszku i tabletkach, herbaty i kawy z linii Chi wykazujące szereg korzyści dla zdrowia oraz samopoczucia i wiele więcej.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty