Koszyk 0
menu brands search

Dr Jacobs

Dr. Jacob‘s to firma, która została założona przez doktorów medycyny, L.M. Jacoba i K.O Jacoba. Rodzinna działalność szybko zwiększyła swoją skalę. Do Polski produkty Dr. Jacob‘s dotarły w 2009 roku. Szybko zyskały uznanie wśród osób poszukujących suplementów diety wysokiej jakości, zamiast tanich produktów masowych.

Dr. Jacob's łączy naturalne produkty i tradycyjne receptury z najnowszymi zdobyczami wiedzy medycznej. Suplementy zawierają dokładnie wyselekcjonowane składniki pochodzące z różnych krajów Europy, Ameryki Południowej oraz Azji. Ich składy są silnie skoncentrowane i są tworzone dla intensywnego, długotrwałego działania. Zawierają maksymalną ilość składników naturalnych, które podlegają kontroli wewnętrznej, a także są regularnie kontrolowane przez niezależne laboratoria.

Dr Jacobs – suplementy naturalne


Firma Dr. Jacob’s wprowadziła między innymi rewolucyjną linię produktów odkwaszających, których składy są oparte na na cytrynianach i śladowych ilościach sodu oraz zawierają duże dawki potasu. Instytut Dr. Jacob’s, jako jeden z pierwszych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, zajmuje się także badaniem właściwości zdrowotnych owocu granatu. Firma wprowadza na rynek jedne z najlepszych produktów zawierających go w składzie. Dr Jacobs, suplementy naturalne, to produkty, których innowacyjność polega w znacznej mierze na wykorzystywaniu wzajemnego uzupełniania się działania biologicznego poszczególnych składników.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą suplementów naturalnych Dr. Jacob’s dostępnych w tej kategorii sklepu internetowego Fit-Zone. Poniżej znaleźć można specjalnie opracowane kompleksy witamin w wygodnych do stosowania kroplach, suplementy wegetariańskie w proszku i tabletkach, herbaty i kawy z linii Chi wykazujące szereg korzyści dla zdrowia oraz samopoczucia i wiele więcej.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty