Koszyk 0
menu brands search

Układ krążenia

Pokaż produkty producenta:
Aliness, ForMeds, KenayAG, KOGEN, Medica Herbs, PURELAB, wellU Swiss Group

Układ krążenia


Sprawne funkcjonowanie układu krążenia jest podstawą dobrego stanu zdrowia, samopoczucia i energii witalnej. By układ krwionośny działał prawidłowo, należy przestrzegać zasad zdrowego trybu życia. Bardzo ważne są aktywność fizyczna, a także unikanie stresu i oczywiście odpowiednia dieta. Układ krążenia możemy także skutecznie wspomagać, stosując dobrze dobrane, wysokiej jakości suplementy. W sklepie Fit-zone.pl dostępne są suplementy diety na układ krążenia o bogatych, specjalnie opracowanych składach.

Dieta na krążenia


Wybrane składniki naturalne wykazują bardzo korzystny wpływ na układ krążenia. Warto zadbać o wprowadzeniu do jadłospisu wybranych produktów żywieniowych bogatych w witaminy i związki, które wspomogą serce i naczynia krwionośne. Składniki codziennej diety mogą zapobiegać zaburzeniom i groźnym w skutkach chorobom.
Większość substancji korzystnie oddziałujących na krążenie znajduje się w ziołach oraz owocach i warzywach, a także kaszach i rybach. Dieta na krążenie powinna być bogata w witaminę K1, którą znajdziemy między innymi w natce pietruszki, awokado, oleju sojowym czy wątróbce. Niezbędna jest takie witamina C, która chroni małe naczynia krwionośne oraz rutyna, która uszczelnia ściany żył i zapobiega pękaniu naczyń włosowatych. Warto włączyć zatem do jadłospisu kaszę gryczaną, paprykę, acerolę, dzika różę czy dziurawiec. Osobom, u których wystąpiły choroby krążenia, zaleca się ograniczyć pocie tłuszczu oraz soli. Bardzo korzystne dla układu krążenia jest także wprowadzenie do diety kwasów omega-6 i omega-3.

Suplementy na układ krążenia


Nie zawsze możliwe jest komponowanie posiłków które dostarczą pełną gamę wszystkich niezbędnych składników. Dietę warto uzupełniać, przyjmując odpowiednie suplementy. Można zastosować przy tym preparaty o naturalnych składach. Wybrane suplementy na układ krążenia zawierają między innymi imbir, ekstrakt z owoców granatów, koncentraty olejowe z ryb z omega 3, ekstrakt z buraka bogaty w azotany czy też kozieradkę. Korzystne działanie na krwiobieg wykazuje również ashwagandha czyli żeń-szeń indyjski. Wśród suplementów na krążenie znajdziemy również kwas foliowy, żelazo, witaminę B12 czy kwas hialuronowy.

Najlepsze suplementy diety na układ krążenia – Fit-zone.pl


W tej kategorii naszego sklepu internetowego dostępne są suplementy na układ krążenia renomowanych krajowych i zagranicznych marek, takich jak Now Foods, Colway i nie tylko. Proponujemy produkty wyróżniające się dobrą przyswajalnością, skutecznością oraz bezpiecznymi składami. Specjalnie wyselekcjonowane suplementy diety na krążenie bogate w cenę naturalne ekstrakty i witaminy. Formuły wspomagające serce oraz naczynia krwionośne, w odpowiednio opracowanych dawkach do codziennego stosowania.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty