Koszyk 0
menu brands search

Formeds

Polska marka ForMeds powstała w 2012 roku. Producent specjalizuje się w wysokiej jakości suplementach diety bez chemicznych dodatków. Oferta obejmuje skuteczne naturalne wyroby o unikalnych recepturach, wyróżniające się dobrą przyswajalnością oraz bezpieczne dla organizmu. Suplementy ForMeds powstają w oparciu o nowoczesny proces produkcyjny, zgodnie z procedurami HACCP oraz GMP/GHP i podlegają ścisłej kontroli na każdym etapie wytwarzania. Gotowe wyroby są poddawane badaniom w certyfikowanych niezależnych laboratoriach. Składy suplementów ForMeds powstają w oparciu o wysokiej jakości surowce pochodzące od renomowanych europejskich dostawców.

Jakość produktów ForMeds

Produkty marki ForMeds są nagradzane oraz wyróżniane na rynku suplementów diety oraz posiadają liczne certyfikaty, takie jak między innymi European Quality® 2019, European Quality® 2018, Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016 oraz Produkt Roku 2016. Producent oferuje naturalne ekstrakty roślinne, witaminy i minerały dostępne w wygodnej do stosowania formie kapsułek, a także w proszku. Oferta obejmuje między innymi suplementy w kapsułkach z pullulanu. Są to naturalne kapsułki wegańskie. W ich produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.

ForMeds w sklepie Fit-zone.pl

Sklep internetowy Fit-zone.pl oferuje suplementy marki ForMeds wyróżniające się doskonalą jakością oraz spełniające najwyższe wymagania konsumentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką realizacje zamówień, a także profesjonalną obsługę. Komponując ofertę, dokładamy wszelkich starań, by zawierała ona najlepsze na rynku naturalne suplementy diety. Zachęcamy do zapoznania się z produktami marki ForMeds.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty