Koszyk 0
menu brands search

Suplementy płynne

Ekamedica, suplementy diety płynne

Ludzki organizm w około 70% składa się z wody. Odpowiednie nawodnienie jest podstawą dobrego samopoczucia i stanu zdrowia. Należy także zadbać o zawartość minerałów i witamin w płynach, które przyjmujemy. Cenne składniki z wody i soków są dobrze przyswajalne oraz są naturalnego pochodzenia. W tej kategorii naszego sklepu znajdują się suplementy płynne, wody lecznicze oraz naturalne soki bogate w najcenniejsze witaminy oraz minerały.

Produkty Ekamedica wytwarzane z naturalnych składników


Soki i wyciągi bez dodatku cukru dostępne w naszym sklepie to skoncentrowane źródła witamin oraz błonnika. Są to produkty stanowiące doskonałe urozmaicenie diety. Mogą być stosowane regularnie w roli suplementu, a dzięki swym wyjątkowym walorom smakowym, także jako dodatek do deserów, sałatek czy lodów. Soki z żurawiny, aceroli czy aronii dostarczają dawki witaminy C i skutecznie wspierają odporność. Sok z jagód acai zawiera witaminy A, C, E oraz witaminy z grupy B, dzięki czemu ma wszechstronne korzystne działanie dla zdrowia. Jest zalecany między innymi przy problemach żołądkowo–jelitowych. Sok z liści karczocha jest wskazany w w terapii miażdżycy, chorób wątroby i problemach trawiennych. W naszym sklepie znajdziecie także bardzo i wiele innych naturalnych suplementów w postaci stuprocentowych soków owocowych i roślinnych.

Wody lecznicze - naturalnie znaczy zdrowo


Wody lecznicze mają dużą zawartość cennych składników mineralnych, jak m. in. wapń, magnez, żelazo, w różnych stężeniach i proporcjach. W zależności od rodzaju, są zalecane w rozmaitych schodzeniach, jak zaburzenia wydzielania żółci, schorzenia układu trawienia, niedoczynność tarczycy, choroby układu krążenia czy cukrzyca. W naszym sklepie dostępne są wody lecznicze Szczawa i Dziedzilla, naturalnie gazowane, pochodzące z ujęć w Szczawie. Są to wody o unikatowych składach chemicznych, pomocne w leczeniu cukrzycy (Dziedzilla), w chorobach układu oddechowego (Szczawa II), a także w schorzenia na tle nerwowym czy alergiach (Szczawa I). Poszczególne wody posiadają również inne, bardzo liczne właściwości lecznicze.
Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym w tej kategorii asortymentem suplementów płynnych, wód oraz soków. Zapewniamy duży wybór naturalnych produktów wysokiej jakości, pochodzących z ofert renomowanych producentów.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty