Koszyk 0
menu brands search

Zielona żywność

Pokaż produkty producenta:
Aliness, DIET FOOD, KenayAG

Najistotniejszym czynnikiem, który wpływa na nasze zdrowie, jest pożywienie. Tak zwana zielona żywność pozwala w łatwy sposób wzbogacić jadłospis w szereg cennych składników takich jak błonnik, witaminy, enzymy, przeciwutleniaczei nie tylko. Do zielonej żywności zalicza się najczęściej zielone mikroalgi oraz sinice, a także odżywcze trawy zbożowe. Włączając je do codziennego menu, możemy przywrócić naturalną równowagę w naszym organizmie, poprawić włosów i paznokci oraz zyskać energię i lepsze samopoczucie.

Spirulina, chlorella, jęczmień – właściwości


Zielona żywność to przede wszystkim spirulina, młody zielony jęczmień chlorella. Jęczmień oraz chlorella odpowiadają za łagodne oczyszczenie i mają właściwości regeneracyjne. Wspierają organizm na wielu płaszczyznach. Jęczmień harmonizuje organizm i dobrze wpływa na stan włosów oraz skóry, zaś chlorella skutecznie usuwa z organizmu toksyny, wirusy i bakterie. Spirulina obniża ciśnienie krwi, usuwa metale ciężkie z organizmu, obniża poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi, a także dodaje energii i wspomaga odchudzanie. Posiada też właściwości przeciwnowotworowe.

Zielona żywność w sklepie Fit-zone.pl


W sklepie internetowym Fit-zone.pl dostępna jest zdrowa zielona żywność, która pozwoli ci wzbogacić dietę o cenne składniki. Oferujemy produkty cenionych marek, Kenay oraz Swanson. Suplementy diety z kategorii zielonej żywności w formie proszku, do mieszania z wodą lub napojami oraz w wygodnych do stosowania tabletkach.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty