Koszyk 0
menu brands search

Kenay

Kenay to polska marka skupiająca swoją działalność na produktach zdrowotnych i ekologicznych. Firma istnieje na rynku od 1991 roku. Współpracując z partnerami z Kanady, KenayAG wprowadza na rynek wysokiej jakości suplementy diety oraz żywność superfood, czyli bogatą w składniki odżywcze.

Jakość KenayAG


KenayAG jest importerem, producentem oraz dystrybutorem produktów opartych na naturalnych składnikach pochodzących z czystych ekologicznie upraw. Suplementy są testowane laboratoryjnie oraz ich właściwości są poparte licznymi badaniami naukowymi. Skład surowcowy preparatów jest szczegółowo weryfikowany. Produkty sygnowane logo Kenay pochodzą wyłącznie od zweryfikowanych producentów.Kenay – suplementy w diecie sportowców i nie tylko


Filozofia marki skupia się ma dążeniu do zachowania dobrego stanu zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej w harmonii z naturą. Ekologiczne wyroby są bezpieczne dla organizmu oraz ekologiczne. Suplementy Kenay są chętnie wybierane przez sportowców i osoby prowadzące aktywny tryb życia, jako naturalne wsparcie regeneracji potreningowej, odporności, wzmocnienie mięśni, kości i stawów czy jako dodatkowe źródło energii. Wzbogacenie diety wysokiej jakości suplementami oraz żywnością z kategorii superfood korzystnie wpływa na codzienne funkcjonowanie oraz pozwala uzyskać lepsze sportowe osiągi.

Naturalne produkty wzbogacające dietę


Wśród suplementów marki Kenay znajdują się naturalne suplementy bio i adaptogeny wspomagające funkcjonowanie całego organizmu. Na uwagę zasługuje między innymi wysokiej jakości Ashwagandha BIO w kapsułkach, zyskująca coraz większą popularność jako suplement diety. Ashwagandha to adaptogen wykazujący między innymi zdolność do łagodzenia stresu i poprawiania nastroju, znany w tradycyjnej medycynie od tysięcy lat. W ofercie Kenay znajdziemy także spirulinę i chlorellę, czyli algi, które wspomagają system immunologiczny, pomagają kontrolować wagę i pozwalają w prosty sposób uzupełnić dietę o szereg cennych składników.

Oferta KenayAG – sklep Fit-zone.pl


Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki KenayAG dostępnymi w sklepie internetowym Fit-zone.pl. Poniżej znaleźć można witaminy i minerały, ekstrakty roślinne i zioła oraz aminokwasy wyróżniające się wysoką biodostepnością. Produkty o przebadanych składach, w wygodnej do stosowania formie kapsułek, proszku lub kropli. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty