Koszyk 0
menu brands search

Kenay

Kenay to polska marka skupiająca swoją działalność na produktach zdrowotnych i ekologicznych. Firma istnieje na rynku od 1991 roku. Współpracując z partnerami z Kanady, KenayAG wprowadza na rynek wysokiej jakości suplementy diety oraz żywność superfood, czyli bogatą w składniki odżywcze.

Jakość KenayAG


KenayAG jest importerem, producentem oraz dystrybutorem produktów opartych na naturalnych składnikach pochodzących z czystych ekologicznie upraw. Suplementy są testowane laboratoryjnie oraz ich właściwości są poparte licznymi badaniami naukowymi. Skład surowcowy preparatów jest szczegółowo weryfikowany. Produkty sygnowane logo Kenay pochodzą wyłącznie od zweryfikowanych producentów.

Produkty Kenay w diecie sportowców i nie tylko


Filozofia marki skupia się ma dążeniu do zachowania dobrego stanu zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej w harmonii z naturą. Ekologiczne wyroby są bezpieczne dla organizmu oraz ekologiczne. Suplementy Kenay są chętnie wybierane przez sportowców i osoby prowadzące aktywny tryb życia, jako naturalne wsparcie regeneracji potreningowej, odporności, wzmocnienie mięśni, kości i stawów czy jako dodatkowe źródło energii. Wzbogacenie diety wysokiej jakości suplementami oraz żywnością z kategorii superfood korzystnie wpływa na codzienne funkcjonowanie oraz pozwala uzyskać lepsze sportowe osiągi.

Oferta KenayAG – sklep Fit-zone.pl


Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki KenayAG dostępnymi w sklepie internetowym Fit-zone.pl. Poniżej znaleźć można witaminy i minerały, ekstrakty roślinne i zioła oraz aminokwasy wyróżniające się wysoką biodostepnością. Produkty o przebadanych składach, w wygodnej do stosowania formie kapsułek, proszku lub kropli. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty