Koszyk 0
menu brands search

Targroch

Firma Targroch zajmuje się importem wysokiej jakości orzechów i bakalii. Oferta obejmuje orzechy, ziarna, bakalie, artykuły sypkie, przekąski i przetwory. Marka skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości, oferując prawdziwą żywność bez sztucznych dodatków. Produkty Targroch, bakalie, orzechy i ziarna, pochodzą od najlepszych dostawców lokalnych oraz zagranicznych. Wiele z z nich pochodzi bezpośrednio od rolników. Targroch kładzie także nacisk na odpowiedni sposób magazynowania produktów. Odpowiednie warunki przechowywania oparte na zastosowaniu zasady FIFO (First In, First Out) zapewniają bezpieczeństwo, odpowiednią chrupkość i walory smakowe bakalii, orzechów oraz pozostałych produktów żywnościowych z oferty Targroch.

Targroch – bakalie i wiele więcej!

W Fit-zone dostępna jest zdrowa żywność ekologiczna bez sztucznych dodatków. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znaleźć można produkty Targroch, bakalie, oleje, słodziki, przekąski, ziarna, mąki i wiele więcej. Naturalna zdrowa żywność dietetyczna, bogata w błonnik i dostarczająca organizmowi wielu składników cennych dla zdrowia, urody oraz niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Produkty Targroch w sklepie Fit-zone

Zamawiając produkty Targroch w sklepie Fit-zone, masz pewność odpowiedniego przechowywania na wszystkich etapach, od momentu paczkowania, aż do chwili, gdy dotrą pod twój adres. Najwyższa jakość, staranna selekcja i pochodzenie z najlepszych upraw gwarantują, że zdrowa żywność Targroch spełnia oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w tej kategorii.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty