Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Krzem organiczny

Krzem w tabletkach lub kapsułkach jest potrzebnym suplementem diety, o którym często zapominamy. To właśnie ten pierwiastek stanowi ważny element budowy kości. Zapewnia ich prawidłowy wzrost, dlatego odgrywa dużą rolę u dzieci i młodzieży, a także u osób borykających się z osteoporozą.

Strona:

z 1

Dr. Jacobs pH Balans tabletki zasadowe 250tab - suplement diety

Dr. Jacobs pH Balans tabletki zasadowe 250tab - suplement diety

89,95 zł 92,00 zł

-2%
ForMeds BICAPS Skin&Hair 60kaps - suplement diety

ForMeds BICAPS Skin&Hair 60kaps - suplement diety

52,79 zł 65,99 zł

-20%
Inamia Skin & Hair Max 60kaps - suplement diety

Inamia Skin & Hair Max 60kaps - suplement diety

59,19 zł 73,99 zł

-20%

Strona:

z 1

Dlaczego warto suplementować krzem?


Krzem organiczny podawany np. w płynie lub tabletkach wpływa na podwyższenie gęstości kości, co jednocześnie przyczynia się do wzmocnienia całej struktury szkieletu. Dlatego pierwiastek wykorzystywany jest w leczeniu osteoporozy. Suplementy z krzemem mają bardzo dobry wpływ na kondycję włosów i paznokci. Preparaty wzmacniają cebulki i hamują wypadanie włosów. 


Naturalne suplementy diety zawierające krzem można przyjmować także podczas kuracji trądzikowych. Krzem organiczny z pędów bambusa to także źródło młodości, ponieważ spowalnia procesy starzenia skóry. Co więcej, preparaty poprawiają pracę układu naczyniowego, ograniczają toksyczne działanie metali ciężkich, chronią przed rozwojem miażdżycy, regulują pracę nerek, wspomagają leczenie astmy, a także zwalczają stany zapalne.


Krzem jest ważnym składnikiem mineralnym, który odgrywa rolę w metabolizmie wapnia i kolagenu. Przez wspomaganie produkcji kolagenu, krzem może przyczynić się do utrzymania zdrowych kości i stawów. Może być szczególnie korzystny dla osób starszych, które są bardziej narażone na utratę masy kostnej i problemy związane z osteoporozą.


Gdzie kupić suplementy diety z krzemem?


Nasz sklep z suplementami to miejsce, gdzie zdrowie jest na wyciągnięcie ręki. Prowadzimy sprzedaż naturalnych środków pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Każdy preparat został dopuszczony do użytku. Oferujemy m.in. 


 ∙ krzem organiczny w tabletkach na włosy,
 ∙ krzem z pędów bambusa,
 ∙ krzem organiczny na stawy.

Minerały w tabletkach dostępne w Fit-zone to bezpieczne produkty przeznaczone dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Stanowią dodatkowe wsparcie dla dzieci i młodzieży borykających się z częstymi infekcjami. Wśród sprawdzonych preparatów dostępny jest także krzem. 


Walczysz się z problemami zdrowotnymi i chcesz o siebie zadbać? A może bliska Ci osoba często choruje? Sprawdź naszą ofertę suplementów diety i dopasuj je do swoich potrzeb.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty