Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

L-Prolina

L-prolina jest aminokwasem naturalnie produkowanym przez organizm. Jest ona niezbędna dla produkcji kolagenu – kluczowego składnika naszej skóry, ścięgien, stawów i naczyń krwionośnych. Czym jest L-prolina jako suplement? To specjalnie opracowany produkt, który pomaga w uzupełnieniu poziomu substancji w naszym ciele. Jest to szczególnie ważne dla sportowców, osób starszych lub przechodzących rekonwalescencję po urazach, kiedy to tempo regeneracji organizmu znacząco się zwiększa.

Strona:

z 1

Kenay L-Prolina 520mg 60kaps vege - suplement diety

Kenay L-Prolina 520mg 60kaps vege - suplement diety

39,95 zł 44,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 44,00 zł
-9%

Strona:

z 1

Dlaczego L-prolina jest tak ważna?


Prolina należy do grupy aminokwasów endogennych białkowych pełniących niezwykle ważną funkcję w ciele człowieka. Stanowi podstawę budowania białek kolagenowych, bez których nasz organizm nie będzie poprawnie funkcjonować. Po 25. roku życia proces produkcji kolagenu ulega znacznemu spowolnieniu. Wpływa to nie tylko na nasz wygląd, lecz także na ogólny stan organizmu. 

Co więcej, L-prolina ma ogromny wpływ na zdolność wiązania wody, czyli odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry. Główne zadania proliny to:

 ∙ poprawa pracy układu krążenia, 
 ∙ przyspieszenie gojenia się ran,
 ∙ wspomaganie utrzymania zdrowego układu sercowo-naczyniowego,
 ∙ działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne, 
 ∙ wspomaganie odbudowy skóry, włosów i paznokci, 
 ∙ wspomaganie funkcjonowania układu nerwowego. 

Prolina – wartościowy suplement


L- prolina to naturalne suplementy szczególnie polecane osobom starszym, sportowcom, którzy pragną zwiększyć swoją wydolność i przyspieszyć regenerację po treningu. To także niezbędny preparat dla ludzi, którzy chcą spowolnić procesy starzenia.  Nasz sklep z suplementami przygotował zestawy przebadanych preparatów od najlepszych producentów. Są to wysokiej klasy środki wspomagające codzienne funkcjonowanie organizmu. Suplementacja L-proliny zawsze powinna być uzgodniona z lekarzem lub dietetykiem, co pozwala upewnić się, że jest ona bezpieczna i efektywna. 

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem. Oferujemy m.in.  aminokwasy dla sportowców, czy wspomagające odporność preparaty dla dzieci.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty