Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Kolagen w kapsułkach

Kolagen w kapsułkach, tabletkach lub w proszku to niezwykle ważny suplement diety zwłaszcza po 25. roku życia. Substancja ta stanowi istotne białko strukturalne występujące w organizmach zwierzęcych, w tym u ludzi. Pełni ono różnorodne funkcje w ciele człowieka i ma szeroki zakres zastosowań. Dlatego nasz sklep z suplementami przygotował dokładnie przebadane preparaty przeznaczone do uzupełnienia codziennej diety. 

Pokaż produkty producenta:
ALTO PHARMA, Aura Herbals, ForMeds, Stanlab

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Rola kolagenu w organizmie człowieka 


Białko kolagenowe stanowi główny składnik tkanek łącznych, takich jak skóra, kości, ścięgna, więzadła i chrząstka. Tworzy on sieć włókien, która nadaje tym tkankom wytrzymałość i elastyczność. Dzięki kolagenowi organizm jest w stanie utrzymać integralność i strukturę tkanek. Odgrywa także kluczową rolę w utrzymaniu elastyczności, nawilżenia i jędrności skóry. 


Kolagen współdziała z minerałami, takimi jak wapń, w procesie tworzenia mocnej i gęstej struktury kostnej. Pomaga w procesie gojenia ran. Wspomaga tworzenie nowej tkanki oraz zapewnia odpowiednią strukturę dla gojącej się rany. Substancja ta wpływa na zdrowe funkcjonowanie układu trawiennego.


Dlaczego warto suplementować kolagen?


Niestety z wiekiem produkcja kolagenu w organizmie zmniejsza się, co może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Warto przy tym pamiętać, by był to kolagen rybi w kapsułkach, który ma najbardziej zbliżoną strukturę do kolagenu występującego w organizmie ludzkim.  

Naturalne suplementy z kolagenem dostępne w Fit-zone:


 ∙ pozytywnie wpływają na kondycję skóry: spłycają zmarszczki, nawilżają skórę, przeciwdziałają utracie elastyczności,
 ∙ wspierają kości i stawy: kolagen w kapsułkach na stawy to idealne rozwiązanie dla osób starszych i aktywnych fizycznie, suplementy na stawy z kolagenem pomagają przy mocnych bólach i stanach zapalnych,
 ∙ zwiększają gęstość kości,
 ∙ wspomagają gojenie się ran.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty