Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Cena:

Producent:

Opcje dodatkowe:

Ekstrakty z bakopy drobnolistnej

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej to naturalne źródło poprawy zdolności poznawczych. Jest to substancja od wieków stosowana w ajurwedyjskiej medycynie dla celów związanych z poprawą pamięci, koncentracji i relaksem. Naturalne suplementy, takie jak bakopa drobnolistna tabletki, to aktywne składniki pozyskiwane z roślin i skoncentrowane do stężenia, które jest trudne do osiągnięcia przez dietę samą dietę. Odpowiednia suplementacja połączona ze zdrowym stylem życia i zbilansowanym menu to najlepszy sposób, aby zadbać o siebie i bliskich.

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Właściwości ekstraktu bacopa monnieri

Suplementy z ekstraktu bakopy drobnolistnej przynoszą szereg korzyści, dzięki którym zdobywają coraz większe grono zwolenników. Oto niektóre z nich:

 • Potężny efekt adaptogenny – roślina ta pomaga organizmowi dostosować się do stresu i poprawia zdolność do radzenia sobie z negatywnymi skutkami stresu psychicznego i fizycznego.
 • Obniżanie cholesterolu i wspomaganie pracy serca. 
 • Wsparcie dla umysłu – ekstrakt z bacopy jest popularny wśród studentów i profesjonalistów, którzy chcą poprawić koncentrację, pamięć i zdolność do uczenia się.
 • Wsparcie dla układu nerwowego – włączenie bakopy drobnolistnej do swojej diety może przynieść korzyści dla układu nerwowego, poprawiając samopoczucie i funkcjonowanie umysłu.

Zagraniczne i polskie adaptogeny to jeden z ważniejszych elementów zdrowego trybu życia. Konieczne jest ich połączenie ze zbilansowaną dietą oraz opieką lekarską. 


Bezpieczne suplementy w Fit-zone

Czy wszystkie suplementy dostępne na rynku są dobrze opracowane? Obecnie coraz więcej produktów może budzić wątpliwość, dlatego nasz sklep z suplementami przygotował ofertę bezpiecznych i wnikliwie przebadanych suplementów. Ich skład i dawkowanie zostały bardzo dobrze opisane na opakowaniach. Z pomocą takich suplementów możesz zadbać o swoje zdrowie, dostarczając organizmowi najlepsze skarby natury.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty