Koszyk 0
menu brands search

ResVita

ResVita to produkty stanowiące odpowiedź na rosnącą świadomość żywieniową Polaków. Naczelna dewiza marki to połączenie wysokiej jakości i możliwie niskich cen. Producent zachowuje wysokie standardy, wykorzystując wyłącznie wyselekcjonowane surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców. Oferta Resvita obejmuje oleje kokosowe, maki, pasty orzechowe i nie tylko. W tej kategorii sklepu internetowego Fit-zone dostępne są wysokiej jakości oleje kokosowe Resvita, rafinowany i nierafinowany.

Oleje kokosowe Resvita, zastosowanie


Olej kokosowy został okrzyknięty najzdrowszym olejem na świecie. Stanowi bogate źródło witamin z grupy B, C i E oraz składników mineralnych, w tym magnezu, potasu, wapnia, żelaza, fosforu oraz cynku. Poprawia pamięć i koncentrację oraz korzystnie wpływa na stan włosów, skóry i paznokci. Ma bardzo wiele zastosowań, od kosmetyki, po smażenie, gotowanie oraz pieczenie. Doskonale pasuje do dań orientalnych, ale nie tylko. Bywa wykorzystywany w użytku zewnętrznym, między innymi do pielęgnacji włosów.

Oleje kokosowe Resvita wyróżniają się wysoką zawartością cennych dla zdrowia składników dzięki zastosowaniu odpowiednich procesów w produkcji oraz wykorzystaniu najwyższej jakości surowców.

Resvita, oleje kokosowe w sklepie Fit-zone


W tej kategorii sklepu internetowego Fit-zone dostępne są produkty Resvita – oleje kokosowe. Poniżej znaleźć można olej rafinowany oraz nierafinowany. Pierwszy jest bardzo uniwersalny i dobrze nadaje się do przygotowywania różnorodnych dań. Ma neutralny smaki i jest bezzapachowy. Jest to też produkt dostępny w niższej cenie. Olej kokosowy nierafinowany posiada charakterystyczny naturalny smak i zapach oraz zawiera maksimum cennych dla zdrowia substancji. Przy jego wytwarzaniu nie stosuje się wysokich temperatur.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty