Koszyk 0
menu brands search

Lucaffe

Palarnia Torrefazione Gian Luca Venturelli to jedna z najmłodszych włoskich palarni. Firma została założona w 1996 roku i początkowo była małą palarnią domową. Szybko rozwinęła jednak swoja działalność. Obecnie kawa z owej palarni jest doceniana w wielu krajach na świecie dzięki marce Lucaffe. Aktualna siedziba mieści się w Carpenedolo, niedaleko siedziby firmy La Piccola produkującej ekskluzywne ekspresy do kawy. Pracownicy obu firm wymieniają swoje doświadczenia, proponując koneserom kawy doskonałe produkty.

Kawy Lucaffe łączą tradycję wypalania ziaren z powiewem nowoczesności. Szczególną uwagę już na samym początku zwraca ciekawa szata graficzna opakowań, a także ich funkcjonalność. Dodatkowo szeroka gama ciekawych, specjalnie zaprojektowanych akcesoriów z logo Lucaffe pozwala na wygodne przygotowywanie kawy w domowym zaciszu.

Doskonała kawa ziarnista Lucaffe w trzech odsłonach


Klasyczna kawa ziarnista Lucaffe jest dostępna w trzech wyjątkowych wersjach. Każda z mieszanek ma własny, niepowtarzalny charakter i aromat. Kawa ziarnista Lucaffe Espresso Bar, Lucaffe Mr. Exclusive oraz Lucaffe Mamma Lucia to propozycje łączące Arabikę i Robustę w różnych proporcjach, przy czym kawa ziarnista Lucaffe Lucaffe Mr. Exclusive to sto procent wyśmienitej, średnio palonej arabiki. Kawa Lucaffe doskonale pobudza, intrygując bogactwem nut smakowych.

Kawy Lucaffe w sklepie Fit-zone


W naszym sklepie internetowym dostępne są doskonałe kawy ziarniste Lucaffe dla amatorów bogatego smaku i intensywnego aromatu. W tej kategorii mona znaleźć kawę Lucaffe Espresso Bar czyli doskonale skomponowaną mieszankę ziaren Arabiki i Robusty (60/40), Lucaffe Mr. Exclusive czyli 100% Arabiki oraz Lucaffe Mamma Lucia, lekko słodką mieszankę z przewagą indyjskiej Robusty. Wszystkie propozycje Lucaffe to połączenie mocy i delikatności, bez nadmiernej kwasowości czy goryczy, za to z wyczuwalnymi różnorodnymi nutami smakowymi. Wybierz swoją ulubioną kawę i ciesz się głębią smaku oraz aromatu każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kaw Lucaffe dostępnych w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach, z szybką wysyłką do klienta.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty