Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Kompleksy witamin

Kompleksy witamin stanowią jeden z nieodłącznych elementów rutyny suplementacyjnej osób, które zmagają się z niedoborami, oraz których dieta nie jest bardzo różnorodna i pełnowartościowa. Multiwitaminy w tabletkach, kapsułkach lub płynie są również cennym wsparciem w okresie osłabienia organizmu, a także podczas rekonwalescencji. Zobacz, co oferujemy!

Pokaż produkty producenta:
Aliness, ALTO PHARMA, Nutrivi

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Kompleksy witamin – co mogą zawierać?


Kompleksy witaminowe to suplementy, które zawierają kombinację niezbędnych witamin i minerałów. Są najczęściej polecane dla osób, które nie otrzymują wystarczającej ilości składników odżywczych z codziennej diety, ale nie tylko! W zasadzie każdy, kto chce zapewnić swojemu organizmowi dobre warunki do działania układu trawiennego, nerwowego i immunologicznego powinien rozważyć włączenie ich do swojej diety. Skład multiwitamin może się różnić w zależności od konkretnego produktu. Typowe składniki, które można znaleźć w multiwitaminach to np. witaminy ADEK, kompleks witamin B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, magnez, cynk, żelazo, miedź, mangan, jod, chrom, selen, beta-karoten oraz opcjonalnie koenzym Q10, luteina, czy likopen.


Multiwitaminy dla mężczyzn, kobiet, seniorów i sportowców


W naszej ofercie znajdziesz kompleksy witamin ukierunkowane składem dla każdej z grup odbiorców. To między innymi: 


 ∙ multiwitaminy dla mężczyzn,

 ∙ multiwitaminy dla kobiet, 

 ∙ multiwitaminy dla seniorów, 

 ∙ multiwitaminy dla sportowców.Suplementy multiwitaminowe  z tej kategorii to nie wszystko, co możesz znaleźć w Fit-zone.pl. Jako sklep z suplementami oferujemy także inne, naturalne suplementy, które pomogą Ci utrzymać dobrą formę, samopoczucie i zdrowie. Zachęcamy do zakupów!   

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty