Koszyk 0
menu brands search

Olandia

Olandia to flagowa marka firmy Złoto Polskie, producenta najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. 70% oferty polskiej firmy stanowią wyroby naturalne. Są to produkty ekologiczne, wolne od środków chemicznych. Surowce do wyrobu olejów pochodzą z upraw ekologicznych, gdzie używanie nawozów chemicznych i pestycydów syntetycznych nie jest dozwolone.

Olandia jest znana między innymi z innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy. Jednym z czołowych produktów tej marki jest naturalny olej lniany. Firma produkuje również cenione na polskim rynku oleje tłoczone na zimno – rzepakowy, słonecznikowy, z wiesiołka, z czarnuszki, z ostropestu, dyniowy i nie tylko. Produkty Olandia - oleje zimnotłoczone - zachwycają delikatnością smaku oraz zawierają cenne składniki odżywcze.

Olandia – oleje tłoczone na zimno – wartości odżywcze


Oleje tłoczone na zimno zawierają dużo większą ilość substancji odżywczych dzięki specjalnej metodzie wytwarzania za pomocą prasy, bez podgrzewania. Zawierają niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu nienasycone kwasy tłuszczowe. Produkty Olandia, oleje zimnotłoczone, mają wysoką zawartość szczególnie cennych kwasów Omega 6 i Omega 3 w najlepszych dla człowieka proporcjach. Zawierają także naturalnie antyoksydanty, rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A, D, E oraz K, fitosterole, mikro i makroelementy.

Jakość olejów zimnotłoczonych jest uzależniona jest od wielu czynników, w tym od procesów technologicznych stosowanych w produkcji, jak również od jakości wykorzystanego surowca. Olandia oleje zimnotłoczone są produkowane z nasion roślin oleistych pochodzących z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Po wytłoczeniu nie są poddawane żadnym dodatkowym procesom produkcyjnym, dlatego mają najbardziej naturalny charakter oraz smak.

Olandia, oleje zimnotłoczone w sklepie Fit-Zone


Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w sklepie Fit-Zone w kategorii oleje zimnotłoczone. Poniżej dostępne są produkty produkty firmy Olandia – oleje najwyższej jakości, bogate w kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz Omega 6. Każdy olej tłoczony na zimno to także naturalny smak i doskonałe właściwości spożywcze. Produkty Olandia, oleje zimnotłoczone, wyśmienicie pasują do sałatek, jak również nadają się do gotowania, smażenia i pieczenia.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty