Koszyk 0
menu brands search

Akcesoria

Pokaż produkty producenta:
AeroPress, Bialetti, Hario, NOX TRADE, Urnex

Smak kawy zależy nie tylko od samych ziaren. Wpływa na niego wiele czynników, w tym również sposób zaparzania. Nie bez znaczenia jest nie tylko rodzaj ekspresu, ale także jego czystość. Pozostające na jego elementach osady i drobinki kawy mogą sprawić, że w napoju wyczujemy nieprzyjemną gorycz. By osiągnąć jak najlepsze walory smakowe parzonej kawy, należy używać odpowiednich środków czyszczących do ekspresu, które nie będą zmieniać smaku napoju, pozwolą dokładnie usunąć wszystkie resztki i zanieczyszczenia. W tej kategorii naszego sklepu dostępne są środki czyszczące do ekspresów marki Urnex, których formuła jest opracowywana i stale ulepszana już od ponad 80 lat.

Firma Urnex jest związana z rynkiem kawy, choć jej oferta nie obejmuje ekspresów ani ziaren. Producent pomaga ulepszyć energetyczny napój, by jego smak był czysty i niczym niezmącony. Urnex to światowy lider w produkcji specjalistycznych środków do czyszczenia ekspresów do kawy i innych sprzętów używanych w przemyśle kawowym.

Początki marki sięgają 1936 roku. Akcesoria Urnex pomagają baristom i amatorom w procesie przyrządzania najlepszej kawy. Producent oferuje środki czyszczące nadające się zarówno do ekspresów automatycznych, jak i kolbowych. Akcesoria Urnex sprawdzą się w warunkach domowych, a także w obiektach gastronomicznych, kawiarniach, restauracjach, biurach czy hotelach.

Akcesoria Urnex w sklepie Fit-zone


Sklep internetowy Fit-zone oferuje najlepsze kawy i akcesoria do ich zaparzania. W naszej ofercie dostępne są również profesjonalne środki do czyszczenia ekspresów, wydajne, bezpieczne dla zdrowia oraz skuteczne.
W tej kategorii dostępne są akcesoria Urnex, środki czyszczące do ekspresów kawowych wyróżniające się najwyższą jakością. Saszetki, tabletki do czyszczenia ekspresu, płyny odkamieniające, środki do czyszczenia młynków i spieniaczy, proszek do czyszczenia ekspresów kolbowych oraz przelewowych. Środki czyszczące wygodne w zastosowaniu, dokładnie usuwające osad kawowy i zanieczyszczenia z grup, zaworów oraz systemów zaparzających.

Jak odkamienić ekspres do kawy – tabletki do czyszczenia ekspresu Urnex


Czyszczenie ekspresów do kawy stanowi konieczną czynność oraz często bywa kłopotliwe dla ich posiadaczy. Ze względu na twardą wodę niezbędne jest także odkanienianie ekspresu. Aby czyścić i odkamieniać ekspres do kawy w bezproblemowy, skuteczny sposób, warto sięgnąć po profesjonalne, wysokiej jakości środki takie jak płyn do czyszczenia ekspresu lub specjalne tabletki czyszczące do ekspresów. W ofercie Urnex dostępne są specjalistyczne środki czyszczące, takie jak między innymi płyn do czyszczenia spieniacza, granulat do czyszczenia młynka, tabletki do czyszczenia ekspresu, płyn odkamieniający czy też proszek do czyszczenia dostępny w dużych opakowaniach oraz jednorazowych saszetkach.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • dpd
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty