Koszyk 0
menu brands search

Holistic Chlorella vulgaris Yaeyama 250tabs - suplement diety

Promocja
Holistic Chlorella vulgaris Yaeyama 250tabs - suplement diety
  • Producent: Holistic
  • Kraj pochodzenia: Szwecja
  • Najlepiej spożyć/zużyć przed: 2023.05.31
  • Dostępność: na zamówienie
  • Dostępna ilość:
  • Cena: 108,00 109,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,99 zł

Rabat 5%

Rabat 5% dla zarejestrowanych klientów - Zarejestruj się

Wysyłka GRATIS

Zrób zakupy za 299,00 zł a wysyłkę masz na nasz koszt

30 dni na zwrot

Po zakupie masz 30 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny

Uszkodzona przesyłka

Ewentualne reklamacje uszkodzonej przesyłki bierzemy na siebie

Szybka wysyłka

95% zamówień w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 24h

Posiadamy

Holistic Chlorella 250tabs - suplement diety

Holistic Chlorella – suplement diety. Zielona alga Chlorella jest jedną z najbardziej pożywnych roślin występujących w naturze. Chlorella zawiera także unikalny czynnik wzrostu (CGF – Chlorella Growth Factor). Holistic Chlorella zawiera chlorelle Yaeyama Premium Quality która jest jedna z najczystszych na świecie i została zatwierdzona przez Japońskie Ministerstwo Zdrowia. Yaeyama Chlorella wykazują bardzo wysoką bioprzyswajalność, ponieważ posiada delikatnie rozbite ściany komórkowe.
Bogate w błonnik zewnętrze ścianki komórek wiążą metale ciężkie, co czyni chlorellę bardzo dobrym, naturalnym środkiem oczyszczającym organizm.
Zielona alga słodkowodna chlorella – Składa się  z około 60 procent wysokiej jakości białka – zawiera ważne aminokwasy, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Chlorella zawiera  więcej chlorofilu, niż większość żywności na świecie (4-5 razy więcej niż spirulina).
Chlorella zawiera również  duże ilości enzymów. Jest to podstawa formowania pH w organizmie i umożliwia  równoważenie jego poziomu. Chlorella wspiera produkcję interferonu – substancji, która pobudza makrofagi, a ich głównym zadaniem jest obrona organizmu przed patogenami.
Chlorella jest bogata w błonnik, a zewnętrzne ściany jej komórek doskonalej wiążą metale ciężkie, sprawia to że Chlorella bardzo dobrze oczyszcza z nich organizm.
Holistic Chlorella hodowana jest w stawach w Japonii jest suszona i prasowana w tabletki bez dodatków. Ściany komórkowe są łagodnie, mechaniczne rozbite, aby zachować wszystkie składniki odżywcze i wysoką wchłanialność.
Holistic Chlorella jest uprawiana w stawach na wyspie daleko od japońskiego lądu. Znajduje się 200 mil od elektrowni atomowej w Fukushimie, każda dostawa jest sprawdzana pod kątem zawartości toksyn i substancji radioaktywnych – łagodne rozbicie ścian komórkowych ułatwia przeprowadzenie badań. Analizy te są weryfikowane przez Szwedzką Narodową Agencję Żywności (Sweden’s National Food Agency – NFA), zanim produkt zostanie importowany do Szwecji. Jeżeli toksyny lub substancje radioaktywne zostaną wykryte to produkt nie będzie  mógł wjechać do Szwecji.
Holistic Chlorella – Gwarantujemy brak radioaktywności!
Holistic Chlorella Yaeyama wykazuje znacznie niższe wartości aluminium niż inne rodzaje chlorelli. Niektóre osiągają poziomy 83 ppm.
Skład:
• Chlorella Yaeyama
Porcja dzienna zawiera: 4 g chlorella zwyczajna (Chlorella vulgaris)
Zawartość opakowania: 250 tabletek.
Sposób użycia: osoby dorosłe: 5 tabletek 2 razy dziennie.  Zaczynamy stosowanie od ¼-½ porcji dziennie i zwiększamy stopniowo. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci.
Dystrybutor: 
Naturalna Medycyna Sp. z o.o.
ul. Poziomkowa 48
65-128 Zielona Góra
weryfikator

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty

  • Holistic Chlorella vulgaris Yaeyama 250tabs - suplement diety