Koszyk 0
Swanson
Kenay
Medverita
Dr. Jacobs
Mercola
Biooil
Olvita
Santini
Aura Herbals
EkaMedica
Makar
Targroch
wellU
Aliness
DietFood
DonumNaturea
Nutrivi

Acerola w tabletkach

Acerola w tabletkach lub kapsułkach to suplement diety stworzony na bazie egzotycznych owoców z Barbados, Amazonii, czy Ameryki Środkowej. Te małe niepozorne czerwono-pomarańczowe mają niezwykłe właściwości prozdrowotne.  Rośliny te są bogate w witaminę C oraz substancje antyoksydacyjne.

Medverita

Pokaż produkty producenta:
Aliness, EkaMedica, ForMeds, JOSHUA TREE, KenayAG, Medverita

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Dlaczego warto zażywać suplementy diety z acerolą?


Naturalne suplementy wraz ze zbilansowaną dietą to podstawa zdrowego życia. Ich wpływ na organizm jest tak duży, że coraz więcej osób świadomie wybiera odpowiednie preparaty. Jednym z nich jest suplement diety acerola. Owoce te, w Polsce często zwane wiśniami z Barbados, to potężna dawka dobrze wchłanialnej witaminy C


Prozdrowotne właściwości aceroli wykorzystywane są na wiele sposobów. Z owoców można zrobić soki, konfitury. Nasz sklep z suplementami oferuję acerolę organiczną w tabletkach w różnych cenach. Włączenie ich w swoją codzienną dietę:


 ∙ poprawia odporność na różne infekcje,
 ∙ spowalnia procesy starzenia się organizmu, 
 ∙ zabija wolne rodniki, 
 ∙ obniża poziom cukru przy cukrzycy drugiego typu,
 ∙ wspomaga odchudzanie, 
 ∙ zwiększa wchłanianie żelaza.

Jak stosować acerolę?


Minerały w tabletkach to świetny sposób na poprawę jakości życia. Każdy przebadany suplement diety dostępny w naszym sklepie to preparat w pełni bezpieczny. Aby zwiększyć skuteczność jego działania, należy stosować się do zaleceń producentów. Regularne spożywanie aceroli w odpowiednich dawkach będzie miało dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie.


Suplementów diety z acerolą nie powinny spożywać osoby z chorobami nerek lub kamicą. Sprawdzą się natomiast u osób, które walczą z anemią, obniżonym poziomem lub problemami z wchłanialnością żelaza. 


Szukasz zaufanego sklepu z suplementami diety? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dystrybuujemy produkty przebadane, ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu możesz zadbać o swoje zdrowie i najbliższych. 

Medverita

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty