Koszyk 0
menu brands search

Oliwia Kaszubska

Oliwa Kaszubska – oleje nierafinowane, tłoczone na zimno


Polska marka Oliwa Kaszubska specjalizuje się w wysokiej jakości produktach naturalnych. Oleje z jej oferty nie tylko zachowują wyjątkowe walory smakowe rodzimych produktów, ale również wszystkie korzystne właściwości zdrowotne. Naturalne oleje nierafinowane oraz oleje tłoczone na zimno z oferty marki Oliwa Kaszubska pozwalają na utrzymanie zdrowej i zbilansowanej diety. Doskonale nadają się jako dodatek do potraw, a także do pieczenia, smażenia czy grillowania. Zawierają cenne dla zdrowia elementy takie jak naturalne sterole, przeciwutleniacze, kwasy omega 3 i omega 6 oraz witaminy A,D3, E i K.
Oleje tłoczone na zimno Oliwa Kaszubska wpisują się w konwencje żywności funkcjonalnej, czyli takiej, która wykazuje udokumentowany pozytywny wpływ na organizm człowieka ponad ten związany ze składnikami odżywczymi uznawanymi za niezbędne. Dodatkowo Oliwia Kaszubska, oleje tłoczone na zimno i oleje nierafinowane wpisują się w zasady diety Slow Food stanowiącej alternatywę dla szybkiego, niezdrowego jedzenia.

Oleje z czarnuszki, oleje rzepakowe i wiele więcej – moc cennych właściwości


W ofercie produktów Oliwa Kaszubska można znaleźć wysokiej jakości oleje nierafinowane i oleje tłoczone na zimno, w tym olej z czarnuszki, olej rzepakowy, olej z wiesiołka, lniany i wiele więcej. Każdy z nich posiada swoje unikalne właściwości smakowe oraz walory odżywcze i właściwości zdrowotne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych produktów Oliwa Kaszubska, najwyższej jakości naturalnych olejów tłoczonych na zimno.

Formy dostawy w naszym sklepie

  • Poczta Polska
  • Paczkomaty
  • InPost

Ostatnio oglądane produkty