Koszyk 0
menu brands search

Kimbo Extra Cream 50% Arabica 1kg kawa ziarnista

Promocja
Kimbo Extra Cream 50% Arabica 1kg kawa ziarnista
 • Producent: Kimbo
 • Kraj pochodzenia: Włochy
 • Najlepiej spożyć/zużyć przed: 2021.08.19
 • Dostępność: produkt dostępny
 • Dostępna ilość:
 • Cena: 58,95 69,00 zł

Koszt wysyłki: od 6,99 zł

Rabat 5%

Rabat 5% dla zarejestrowanych klientów - Zarejestruj się

Wysyłka GRATIS

Zrób zakupy za 299,00 zł a wysyłkę masz na nasz koszt

30 dni na zwrot

Po zakupie masz 30 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny

Uszkodzona przesyłka

Ewentualne reklamacje uszkodzonej przesyłki bierzemy na siebie

Szybka wysyłka

95% zamówień w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 24h

Posiadamy

Kawa Kimbo Extra Cream 50% Arabica 1kg ziarnista
 
Kimbo Extra Cream to mieszanka ziaren arabiki pochodzących z terenów Ameryki Południowej połączonych z klasycznymi ziarnami robusty w stosunku 50/50. Otrzymana mieszanka, charakteryzuje się lakko słodkim smakiem, zrównoważnym aromatem, kwiatowym posmakiem oraz intensywną cremą. Korzystając z te mieszanki, otrzymujęmy kawę mocną, intensywną o dużej zawartości kofeiny, która dostarcza zastrzyku pozytywnej energii o każdej porze dnia. Średni stopień palenia tej mieszanki pozwala uwalnić cały smak i aromat zamknięty w ziarnach tego blendu. Dzięki swoim właściwościom, mieszanka ta jest uniwersalna nadając się zarówno do przyrządzania caffee latte, cappuccino oraz mocnego espresso.
Skład: 50% Arabica, 50% Robusta
Typ kawy: Ziarnista
Zawartość kofeiny: Wysoka
Stopień palenia: Średni
Historia firmy Cafe' do Brasil.
Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.
W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.
Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.
Masa netto: 1000 g
Producent:
Kimbo S.p.A.
Via Bernini, 20 80129
Napoli Italia
weryfikator

Formy dostawy w naszym sklepie

 • Poczta Polska
 • dpd
 • Paczkomaty
 • InPost

Ostatnio oglądane produkty

 • Kimbo Extra Cream 50% Arabica 1kg kawa ziarnista